شماره امدادخودرو جاده‌ای

شاید برای شما هم پیش آمده که حین رانندگی و در میان مسیر، اتومبیلتان خراب شده باشد و نتوانید به مقصد برسید. بدون شک این حالت یک وضعیت بحرانی است و می‌تواند باعث بروز مشکلات زیادی شود. امروزه شرکت‌های امدادخودرو جاده‌ای، می‌توانند یک ناجی فوق‌العاده در این موقعیت باشند. شما می‌توانید تنها با تماس با این شرکت‌ها، با نیروهای متخصص ارتباط برقرار کنید تا اقدامات  لازم برای تعمیر خودروی شما انجام شود.

مزایای استفاده از خدمات امدادخودرو

نیروهای امدادی مختلفی در کشور فعالیت می‌کنند که یکی از آن‌ها امدادخودرو است. شرکت‌های امدادخودرو در صورت خرابی خودرو، در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام به تعمیر خودرو می‌نمایند. این شرکت باید نیروهای کاملا متخصص در دسترس داشته باشد تا بتواند خدمات خود را به بهترین حالت و در کمترین زمان، به افراد در راه مانده برساند. وظیفه امدادخودرو، عیب‌یابی در محل است. یعنی نیروهای متخصص این شرکت به‌ سرعت خود را به شما می‌رسانند و اقدامات لازم برای تشخیص عیب و همچنین تعمیر خودرو را در محلی که حضور دارید، انجام می‌دهند.

از دیگر مزایای استفاده از خدمات امدادخودرو و کمک گرفتن از آن‌ها، می‌توان به حمل و نقل راحت اتومبیل اشاره کرد. همراه با نیروهای امدادخودرو، یک یدک‌کش نیز وجود دارد که می‌تواند به‌ راحتی خودروی شما را تا نزدیک‌ترین تعمیرگاه حمل کند. این شرکت‌ها به ‌صورت شبانه‌روزی فعالیت می‌کنند؛ یعنی در هر ساعت شبانه‌روز که خودروی شما دچار خرابی شود، می‌توانید با این شرکت‌ها ارتباط برقرار کرده و اقدامات لازم را در این زمینه برای تعمیر خودروی خود انجام دهید.

فروش قطعات یدکی اصل ماشین

خدمات امدادخودرو جاده‌ای

شاید برای شما سؤال باشد که امدادخودرو چه خدماتی را ارائه می‌دهد و برای برطرف کردن چه مشکلاتی در محل حاضر می‌شود؟ به ‌صورت کلی دامنه خدمات امدادخودرو جاده‌ای بسیار گسترده بوده و موارد مختلفی را شامل می‌شود. در این قسمت به چند نمونه از این موارد اشاره می‌کنیم. آپاراتی سیار و پنچرگیری چرخ‌ها در محل، تعویض روغن و همچنین تعویض لنت‌ها در صورت نیاز، تعویض دیسک و صفحه و همچنین سوخت‌رسانی به خودرو در صورت اتمام سوخت، از اصلی‌ترین خدمات امدادخودرو جاده‌ای هستند که در محل ارائه می‌شوند.

در این زمینه می‌توان به باتری به باتری کردن، خدمات مربوط به برق خودرو و همچنین تست فیوز نیز اشاره کرد. شرکت‌های امدادخودرو مجهز و به لوازم اورجینال و باکیفیت خودروهای مختلف نیز هستند تا در صورت نیاز، از این لوازم برای تعمیر اساسی خودروی شما استفاده کنند. یکی دیگر از اصلی‌ترین خدمات این شرکت‌ها، حمل اتومبیل تا تعمیرگاه تخصصی در مرکز شهر است. همچنین در صورتی که خودروی شما در جاده‌های بین‌شهری و خارج از شهر دچار خرابی شده باشد، آن را به نزدیک‌ترین شهر برای تعمیر می‌رسانند.

شماره تلفن امداد خودرو سایپا

تماس با امداد خودرو

امروزه شرکت‌های امدادخودروی متنوعی به ‌صورت خصوصی در سرتاسر کشور فعالیت می‌کنند و شما می‌توانید به ‌راحتی از آن‌ها کمک بگیرید. مطرح‌ترین و معتبرترین شرکت‌های امدادخودرو که می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند، ایران‌خودرو و سایپا هستند. در صورتی ‌که خودروی شما از محصولات این کمپانی‌ها باشد، بهترین گزینه، تماس‌گرفتن با همین کمپانی‌ها است. ایران‌خودرو و سایپا پاسخگوی نیاز تمام خودروها هستند و شما در هر شرایطی می‌توانید از آن‌ها کمک بگیرید.

بدیهی است هنگامی که اتومبیل شما خراب شده و در جاده مانده‌اید، باید یک راه ارتباطی برای تماس گرفتن با امدادخودرو پیدا کنید. توصیه می‌کنیم که شماره تماس امدادخودرو را به‌ عنوان یکی از شماره‌های ضروری در تلفن خود ذخیره داشته باشید تا بتوانید در مواقع مورد نیاز به ‌راحتی از آن استفاده کنید. در این قسمت شماره امداد خودروی سایپا و ایران‌خودرو را به شما ارائه می‌دهیم تا در مواقع مورد نیاز به آن دسترسی داشته باشید.

تلفن امداد ایران‌خودرو

 تلفن امداد خودرو جاده

   تلفن امداد سایپا

     096440

 

     096550

شما می‌توانید از طریق تماس با این شماره‌ها در سرتاسر کشور، با امداد خودروی سایپا و همچنین امدادخودرو ایران‌خودرو، ارتباط برقرار کرده و درخواست خدمت خود را ثبت کنید. در این صورت نیروهای متخصص این شرکت‌ها، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سمت شما اعزام می‌شوند. همچنین با مراجعه به وب‌سایت این شرکت‌ها و وارد کردن لوکیشن خود نیز می‌توانید به ثبت درخواست خدمت بپردازید تا نیروهای امدادی به کمک شما بیایند.

شماره تلفن امداد خودرو

امداد خودرو ایران

همان‌طور که در قسمت‌های قبلی اشاره کردیم، شرکت‌های خصوصی مختلفی در زمینه امدادخودرو فعالیت می‌کنند؛ اما شما باید به دنبال یک شرکت معتبر برای تعمیر خودروی خود باشید. امداد ایران‌خودرو یکی از معتبرترین‌ها در این زمینه است که می‌تواند به یاری شما برسد. شما با جستجوی امداد ایران‌خودرو در اینترنت، می‌توانید به ‌راحتی به صفحه این شرکت دسترسی پیدا کرده و درخواست خدمت خود را در آن ثبت کنید. با مراجعه به این سایت (https://096440.com) علاوه بر درخواست خدمت، می‌توانید درخواست سرویس و همچنین کارشناسی خودروی خود را در محل ثبت نمایید.

امدادخودرو 1593

از دیگر شرکت‌های معتبر در این زمینه که می‌توانید از خدمات آن بهره‌مند شوید، امداد خودروی کشوری 1593 است. شما در هر شهری که باشید، کافی است تا با این شماره چهاررقمی تماس بگیرید تا نیروی‌های امدادی به کمکتان بیایند. همچنین می‌توانید به وب‌سایت این سامانه سراسری (https://emdadkhodro1593.com) مراجعه کرده و به ثبت درخواست امدادی خود بپردازید. در این سامانه، شماره‌های امدادی شهرهای مختلف وجود دارند که شما می‌توانید به ‌راحتی با آن‌ها نیز تماس گرفته و درخواست نیروی امدادی کنید. در کنار نیروهای امدادی این شرکت، یک خودرو بر یا یدک‌کش نیز وجود دارد که می‌تواند خودروی شما را به تعمیرگاه‌های شهری برساند.

جمع‌بندی

یکی از نیروهای امدادی فعال در کشور، امدادخودرو است که می‌تواند هنگامی که به علت خرابی خودرو در جاده مانده‌اید، به کمکتان بیاید. امدادخودرو خدمات مختلفی را ارائه می‌دهد و در صورت نیاز از لوازم و قطعات اورجینال و باکیفیت برای تعمیر خودروی شما استفاده می‌کند. یدک‌کش امدادخودرو نیز وظیفه رساندن خودروی شما تا نزدیک‌ترین تعمیرگاه شهری را دارد و می‌تواند حمل ‌و نقل را برایتان تا حد زیادی، ساده کند.

شما با تماس با شماره‌های امدادخودرو و یا مراجعه به سایت یک شرکت معتبر در این زمینه، می‌توانید درخواست خود را ثبت کرده و منتظر نیروهای امدادی باشید. در قسمت‌های قبلی شماره تماس امدادخودروی سایپا، ایران‌خودرو و همچنین امداد خودروی کشوری را معرفی کردیم.

فروش لوازم یدکی پراید 

هیچ نظری ثبت نشده است

ارسال یک دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد، فیلد های اجباری با علامت * مشخص شده اند.

مقایسه